Yardımcı Yan Menu
Sosyal Eklentiler
Küçük yatak odaları için 5 ipucu

Küçük yatak odaları için 5 ipucu

  • yönetim
  • | 23.10.2019 17:53
  • | yatak odası tasarımı

İpucu 1

İhtiyacınız olan mobilyaların listesini yapın ve kağıt üzerinde mobilya yerleşimi hakkında fikir üretin. Aslı ile aynı işi görecek alternatiflere yönelin. Boy aynası yerine dolap kapağına yapıştırılan ayna veya kapı arkasına takılan askılık olabilir.

İpucu 2

Yatağın iki yanına yerleştirilen komidinler ile su, kitap, gece lambası gibi ihtiyaçlar için alternatif üretebilirsiniz. Duvara ferforje bir ayakla monte edeceğiniz ahşap ya da mermer bir panel komidini aratmayacaktır.

İpucu 3

Aydınlatma araçlarının odanın boyutuyla uyumlu ve ışığı yansıtacak türden olmasına özen gösterin. Komidin kullanmayacaksanız duvar aplikleri masa lambasının yerini tutabilir.

İpucu 4

Küçük bir yatak oadası için stor, katlamalı ya da boyu kısa tutulmuş dikey perde kulağa hoş geliyor. Başlık ve fonlar da gözü yormasa iyi olur.

İpucu 5

Duvarı açık renge boyamak odanın ferah görünmesi için iyi bir seçim olur. Mobilyaların fazla koyu renkli olmaması, perde, yatak örtüsü gibi aksesuarların ferahlık duygusuna katkıda bulunmasıda odayı olduğundan geniş gösterir.

Bu konulara da göz atın

Bilgisayarsız Kodlama

Sitemize içerik eklemek ister misiniz ?